Search

 شرکت ماران تجارت اشن افتخار دارد با ارائه خدمات ذیل شما را در دستیابی به اهدافتان یاری نماید .

ü     واردات کالا و ماشین آلات به صورت کارمزدی

شرکت ماران تجارت اشن با بهره گیری از متخصصان مجرب در رشته های مختلف به خصوص در زمینه صنایع رنگ، صنایع پلیمر و پلاستیک، صنایع چرم و ... برخی از مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز این صنایع را بعد از حصول اطمینان از کیفیت توسط آزمایشگاه هایی که با این مجموعه همکاری می نمایند مستقیما از کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی با حداقل کارمزد و با نرخ های رقابتی تامین می نماید.

 

ü  منبع یابی و نمونه گیری

شرکت ماران تجارت اشن با دارابودن شرکای تجاری واقع در کشورهای مختلف دنیا قادر است تا کالای مورد نظر شما را از سراسر دنیا در کوتاه ترین زمان تهیه نمایدو همچنین با توجه به حضور پرسنل متخصص در زمینه های مختلف نسبت به تهیه نمونه، بازرسی و اطمینان از کیفیت محصول مورد نظر اقدام نماید.

 

ü     صادرات کالا

شرکت ماران تجارت اشن قادر است تمام عملیات صادرات از قبیل تحقیقات بازاریابی، تبلیغات، حمل و نقل کالا و غیره را با انعقاد قرارداد با تولیدکنندگان انجام دهد. تولید کنندگان می توانند بدون درگیری مستقیم با امور بازرگانی، با استفاده از خدمات این شرکت از مزیت هایی چون دسترسی سریع به اطلاعات بازارهای خارجی، صرفه جویی در هزینه راه اندازی یک واحد بازرگانی و ... بهره جویند.

 

این شرکت با عقد قرارداد با شرکت های تولیدی مستعد، کلیه امور مربوط به صادرات اعم از فروش ، خدمات ترویجی ، شرکت در نمایشگاه ها، بازاریابی الکترونیکی، مدیریت ارتباط با مشتریان ، پاسخ گویی به ایمیل ها، ارتباط مداوم و نزدیک با مشتریان را عهده دار است و با تکیه بر پتانسیل حاصله، اقدام به تحقیقات بازاریابی و صادرات به کشورهای مختلف جهان می نماید.شما می توانید برخی از کالاهای صادراتی این شرکت را در بخش کالاهای صادراتی ملاحظه بفرمائید.