درباره-ما1

درباره ماران تجارت اشن

به محض اینکه صحبت از آینده بشر و یا بشر آینده به میان می‌آید، همگی بر سر یک کلمه به توافق می‌رسیم و آن انفجار علم و دانش است. روز به روز و لحظه به لحظه از شرایطی که تنها عده محدودی تصمیم گیرنده و صاحب حرفه بودند فاصله می‌گیریم و با ظهور اینترنت به شکل گسترده و علی الخصوص فضای مجازی، دنیای رقابتی آزاد بیش از پیش، دغدغه‌های شرکت‌های نوپا را مورد توجه قرار داد. درست ۹ سال پیش ما فارغ التحصیلان رشته رنگ و پلیمر دانشگاه صنعتی امیرکبیر، با همین هدف اصلی، یعنی بکارگیری دانش فنی روز، جهت ارتقا سطح کیفی مواد اولیه مورد نیاز کارخانه‌های تولیدی کشور، وارد میدان عمل برای انفجار علم و دانش در حیطه کاری خود شدیم.ما هنوز هم مثل روز نخست، باور داریم که برای طی کردن پله‌های موفقیت، باید از تجربیات کارشناسان خبره و دست اندرکاران شرکت‌ها و کارخانه‌ها بهره ببریم تا بتوانیم تلاش خود را معطوف به شناخت نیازها، رفع مشکلات و در نهایت معرفی محصولاتی منحصر به فرد و باکیفیت تضمین شده برای مشتریان عزیز  قرار دهیم. ماران تجارت در جهت ارائه کالاهایی با کیفیت برتر اقدام به برقراری ارتباط با شرکت های معتبر تولید کننده مواد اولیه در آسیا و اروپا کرده و در حال توسعه سبد کالای خود و ارائه راه حل های مناسب برای رفع نیازهای مختلف مشتریان می باشد.ثمره این تلاش ها، افزایش کمی و کیفی محصولات مختلف بوده که زمینه را برای توسعه فعالیت های شرکت هموار نموده است.

در ادامه توجه شما عزیزان را به خدمات قابل ارائه و تضمین شده ماران تجارت اشن جلب می‌کنیم .

فروش انواع مواد اولیه وارداتی

هر آنچه برای تولید صنایع رنگ، رزین، چسب و پلاستیک مورد نیاز است.

-اختلافات بین المللی و هزینه‌های سرسام برانگیز نقل و انتقالات کالا باعث شده است که بسیاری از تولیدکنندگان عزیز، تمایل داشته باشند موارد اولیه مورد نیاز خود را از  انبارهای تهران تامین کنند.

-در این راستا، این شرکت اقدام به تامین برخی از مواد اولیه پرمصرف در انبارهای عمومی نموده است و شما عزیزان می‌توانید با بهره گیری از مشاوره‌های رایگان تیم ماران تجارت، بهترین انتخاب خود را انجام دهید.

برخی از انواع مواد اولیه که ماران تجارت افتخار تامین آن را دارد شامل :

-انواع مونومرهای اکریلیکی و متاکریلیکی

-انواع افزودنی‌ها، کاتالیست‌ها و غلظت‌دهنده‌ها

-انواع پیگمنت‌ها

-انواع پترورزین‌ها

-انواع حلال‌ها

 

خدمات واردات سفارشی کالا از تامین‌کنندگان خارجی

متخصصان ماران تجارت اشن، با رفع دغدغه‌ های شناسایی شده آن هم از دل کارخانه‌ها و صنایع، محصولات را مستقیماً از شرکت‌های معتبر اروپایی و آسیایی تامین می‌نماید. خدمات قابل ارائه در این بخش شامل موارد زیر می‌باشد:

-جستجوی تامین‌کنندگان و ارزیابی آن‌ها

-بررسی فنی محصولات و بررسی انطباق آن با نیاز مشتریان

-استعلام قیمت و شرایط تامین‌کنندگان

-جمع‌آوری اطلاعات و الزامات لازم برای واردات کالا

-انتخاب بهترین تامین‌کننده منطبق بر بررسی‌های انجام شده

-ارائه خدمات مالی شامل بررسی و تسهیل شرایط انجام حواله ارزی و ارائه گزارش مالی به کارفرما

-خدمات حمل و نقل شامل انجام هماهنگی‌های لازم برون‌مرزی و درون‌مرزی جهت حمل و نقل کالا، برنامه‌ریزی زمان بارگیری در مبداء و تخلیه در گمرکات کشور

-هماهنگی بازرسی و کنترل کیفی کالا در مبدا و یا مقصد با توجه به درخواست مشتری

-مدیریت ترخیص کالا از گمرکات کشور

صادرات کالا

تیم ماران تجارت، قادر است تمام عملیات صادرات از قبیل تحقیقات بازاریابی، تبلیغات، حمل و نقل کالا و غیره را با انعقاد قرارداد با تولیدکنندگان انجام دهد. تولید کنندگان می توانند بدون درگیری مستقیم با امور بازرگانی، با استفاده از خدمات این شرکت از مزیت هایی چون دسترسی سریع به اطلاعات بازارهای خارجی، صرفه جویی در هزینه راه اندازی یک واحد بازرگانی و … بهره جویند. شما می توانید برخی از کالاهای صادراتی این شرکت را در بخش کالاهای صادراتی ملاحظه بفرمائید.