واردات ماران تجارت اشن

واردات

واردات مواد اولیه، به یک جنبه ضروری در بسیاری از صنایع از جمله صنایع شیمیایی تبدیل شده است. کیفیت مواد اولیه در صنایع رو به رشدی مثل صنعت رنگ، رزین، چسب و جوهر، اهمیت قابل توجهی در فرآیند تولید دارد. در واقع این صنایع، به واردات مواد شیمیایی درجه یک، برای اطمینان از تولید محصولات درجه یک، متکی هستند.

 

واردات انواع مواد اولیه

ما در ماران تجارت در زمینه واردات طیف وسیعی از مواد اولیه شیمیایی تخصص داریم. ما با واردات مواد صنعت رنگ ، واردات مواد تولید رزین ، واردات مواد چسب و همینطور مرکب چاپ،‌ خود را به عنوان یک شریک مطمئن برای مشاغل نیازمند به این مواد ضروری، معرفی کرده‌ایم. برخی از این مواد به شرح زیر می‌باشد:‌

 • انواع مونومر های اکریلاتی و متاکریلاتی (متیل متاکریلات ، بوتیل اکریلات و … )
 • انواع پترورزین ها (رزین های هیدروکربنی C5 و C9، کوپلیمر و رزین‌های هیدروژنه)
 • انواع افزودنی‌ها، کاتالیست‌ها و غلظت‌دهنده‌ها (بنتونیت، اروزیل، تیلوز و …)
 • انواع حلال ها

همچنین با توجه به اختلافات بین‌المللی و هزینه‌های گزاف حمل‌و‌نقل، شرکت ماران تجارت، اقدام به ایجاد انبارهای عمومی در تهران کرده تا دسترسی آسان به مواد اولیه ضروری را تضمین نماید.

ما با داشتن شبکه‌ای قوی و قابل اعتماد از شرکای معتبر در سایر کشورها، منبعی مطمئن برای تامین مواد اولیه با کیفیت بالا هستیم. علاوه بر واردات مواد شیمیایی از اروپا و آسیا، ما با داشتن دفتر نمایندگی فعال در ترکیه و ارتباط با شرکای تجاری در چین، امارات متحده عربی و آلمان، امکان ارائه خدمات بازرگانی به مشتریان خود را داریم.

واردات کالاهای سفارشی از تامینکنندگان معتبر

تامین مواد اولیه از تامین‌کنندگان خارجی می‌تواند کار سختی باشد. ماران تجارت با تیم مجرب و متخصص خود، این امکان را دارد که واردات کالاهای سفارشی را مستقیماً از شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی انجام دهد. ما طیف گسترده‌ای از خدمات را برای ساده کردن فرآیند واردات ارائه می‌دهیم:

 • شناسایی و ارزیابی تامین‌کنندگان
 • بررسی فنی محصولات و ارزیابی انطباق آنها با نیاز مشتریان
 • استعلام قیمت و شرایط تامین‌کننده
 • جمع‌آوری اطلاعات و الزامات لازم برای واردات کالا
 • انتخاب بهترین تامین‌کننده منطبق بر بررسی‌های انجام‌شده
 • خدمات مالی، شامل بررسی و تسهیل شرایط انجام حواله ارزی و ارائه گزارش مالی به کارفرما
 • خدمات حمل‌ونقل شامل انجام هماهنگی‌های لازم برون‌مرزی و درون‌مرزی جهت حمل و نقل کالا، برنامه‌ریزی زمان بارگیری در مبداء و تخلیه در گمرکات کشور
 • هماهنگی بازرسی و کنترل کیفی کالا در مبدا یا مقصد، با توجه به درخواست مشتری
 • مدیریت ترخیص کالا از گمرک کشور

 

ردیابی روندهای صنعت و تنوع جهانی

ما در ماران تجارت اشن، پیگیرانه روند تحولات و جهت حرکت صنایع رنگ، رزین، چسب و مرکب چاپ را در سطح جهانی رصد می‌کنیم. این رویکرد فعال به ما اجازه می‌دهد تا موادِ در حال ظهور را شناسایی کرده و تنوع آنها در سراسر جهان را بررسی نماییم. به این ترتیب با زیر نظر گرفتن دقیق تغییرات صنعت، می‌توانیم جهت معرفی مواد جدید با عملکردهای بهبود یافته به بازار داخل، کاملاً مطلع و مجهز باشیم. این تعهد به نوآوری، تا به امروز، نیروی محرکه موفقیت ماران تجارت و توانایی آن در برآوردن خواسته‌های در حال تحول مشتریان بوده است.

نقش تحقیق و توسعه و پشتیبانی فروش در خدمات بازرگانی

تیم پشتیبانی دست در دست تیم فروش، آماده ارائه کمک‌های جامع به مشتریان، پاسخگویی به سوالات و یا دغدغه‌های احتمالی آنها می‌باشد. علاوه بر این، تیم پشتیبانی فروش با همکاری متخصصان تحقیق و توسعه، برای خرید کالا در کنار مشتری قرار می‌گیرد تا اطلاعات، مشخصات فنی و راهنمایی‌های لازم جهت نحوه مصرف و شرایط نگهداری کالاها را به مشتریان ارائه داده و به آنها کمک نماید که تصمیمات آگاهانه‌ای در مورد مواد مورد نیاز خود بگیرند. این رویکرد، شرکت ماران تجارت را از رقبای خود متمایز ساخته و تضمین می‌کند که مشتریان در طول فرآیند واردات مواد شیمیایی، همواره از پشتیبانی بی‌نظیری برخوردار خواهند بود.

همچنین متخصصان تحقیق و توسعه در شرکت ماران تجارت به طور مداوم، مواد جدید و فناوری‌های روز دنیا را بررسی نموده، متناسب بودن آنها برای صنعت داخلی را ارزیابی کرده و جهت اطمینان از کیفیت و عملکرد آنها، آزمایشات دقیقی انجام می‌دهند. همین تعهد به تحقیق و توسعه، باعث شده تا ما بتوانیم مواد جدید با قابلیت‌های فوق‌العاده را شناسایی نموده و امکان دسترسی به آخرین پیشرفت‌ها را به مشتریان خود بدهیم. در واقع ما با نگاهی جهانی، به شکل‌دهی آینده صنایع رنگ و رزین و جوهر و چسب می‌اندیشیم.