واردات ماران تجارت اشن

واردات

 

واردات انواع مواد اولیه

ما در ماران تجارت در زمینه واردات طیف وسیعی از مواد اولیه شیمیایی تخصص داریم. ما با واردات مواد صنعت رنگ ، واردات مواد تولید رزین ، واردات مواد چسب و همینطور مرکب چاپ،‌ خود را به عنوان یک شریک مطمئن برای مشاغل نیازمند به این مواد ضروری، معرفی کرده‌ایم که برخی از آنها به شرح زیر می‌باشد:‌

  • انواع مونومر های اکریلاتی و متاکریلاتی (متیل متاکریلات ، بوتیل اکریلات و … )
  • انواع پترورزین ها (رزین های هیدروکربنی C5 و C9، کوپلیمر و رزین‌های هیدروژنه)
  • انواع افزودنی‌ها، کاتالیست‌ها و غلظت‌دهنده‌ها (بنتونیت، اروزیل، تیلوز و …)
  • انواع حلال ها

همچنین با توجه به اختلافات بین‌المللی و هزینه‌های گزاف حمل‌و‌نقل، شرکت ماران تجارت، اقدام به ایجاد انبارهای عمومی در تهران کرده تا دسترسی آسان به مواد اولیه ضروری را تضمین نماید.

ما با داشتن شبکه‌ای قوی و قابل اعتماد از شرکای معتبر در سایر کشورها، منبعی مطمئن برای تامین مواد اولیه با کیفیت بالا هستیم. علاوه بر واردات مواد شیمیایی از اروپا و آسیا، ما با داشتن دفتر نمایندگی فعال در ترکیه و ارتباط با شرکای تجاری در چین، امارات متحده عربی و آلمان، امکان ارائه خدمات بازرگانی به مشتریان خود را داریم.

 

خدمات بازرگانی ماران تجارت

ماران تجارت، علاوه بر واردات مواد اولیه شیمیایی و فروش ریالی از انبارهای خود، امکان‌های ویژه‌ای را در تامین مواد شیمیایی مطابق با نیاز مشتریان خود فراهم نموده است. در این راستا، ماران تجارت با هدف کمک به زنجیره تامین مشتریان از روش‌های زیر آماده ارائه خدمات است:

  • سورسینگ(sourcing) یا منبع یابی
  • فروش پروفرمایی
  • واردات به صورت سفارشی

 سورسینگ(sourcing) یا منبع یابی: شرکت ماران تجارت با هدف بهینه‌سازی و کاهش هزینه کل خرید مواد اولیه، تامین مطمئن‌تر، در دسترس‌تر و باکیفیت‌تر، به صورت روتین، فرآیندهای سورسینگ مواد اولیه را برای مواد وارداتی خود انجام می‌دهد. مقایسه، ارزیابی و اعتبارسنجی تامین کنندگان جهت انتخاب بهتر، بخشی از فرآیند سورسینگ می باشد.

تیم توسعه کسب و کار و خرید خارجی شرکت ماران تجارت، آماده ارائه خدمات سورسینگ برای کالاهای روتین مصرفی و کالاهای جدید مورد نیاز تولیدکنندگان است. در این راستا، یافتن گریدهای جایگزین اقتصادی با هدف مدیریت هزینه و یافتن مسیرهای جدید در تامین، با هدف کاهش ریسک توسط تیم متخصص انجام میشود.

 فروش پروفرمایی:  با توجه به شرایط تحریم و مشکلات در زمینه واردات و تامین کالا، ماران تجارت با تکیه بر شرکای تجاری خود، در کشور های امارات متحده عربی، آلمان، چین و دفتر فعال در کشور ترکیه، امکان صدور پروفرما از برندهای معتبر جهانی را فراهم نموده است.

واردات به صورت سفارشی: با هدف کاهش قیمت خرید کالا و کمک به زنجیره تامین مشتریان تولیدکننده، ماران تجارت امکان واردات به صورت سفارشی از بهترین تولیدکنندگان جهانی، مطابق با استانداردهای بین‌المللی، را فراهم نموده است. به این ترتیب طبق سفارش ثبت‌شده مشتری، فرآیند واردات کالا از مرحله ثبت سفارش تا ترخیص و تحویل کالا درب انبار خریدار توسط تیم ماران تجارت انجام می‌گردد.

 

نقش تحقیق و توسعه و پشتیبانی فروش در خدمات بازرگانی

تیم پشتیبانی دست در دست تیم فروش، آماده ارائه کمک‌های جامع به مشتریان، پاسخگویی به سوالات و یا دغدغه‌های احتمالی آنها می‌باشد. علاوه بر این، تیم پشتیبانی فروش با همکاری متخصصان تحقیق و توسعه، برای خرید کالا در کنار مشتری قرار می‌گیرد تا اطلاعات، مشخصات فنی و راهنمایی‌های لازم جهت نحوه مصرف و شرایط نگهداری کالاها را به مشتریان ارائه داده و به آنها کمک نماید که تصمیمات آگاهانه‌ای در مورد مواد مورد نیاز خود بگیرند. این رویکرد، شرکت ماران تجارت را از رقبای خود متمایز ساخته و تضمین می‌کند که مشتریان در طول فرآیند واردات مواد شیمیایی، همواره از پشتیبانی بی‌نظیری برخوردار خواهند بود.

همچنین متخصصان تحقیق و توسعه در شرکت ماران تجارت به طور مداوم، مواد جدید و فناوری‌های روز دنیا را بررسی نموده، متناسب بودن آنها برای صنعت داخلی را ارزیابی کرده و جهت اطمینان از کیفیت و عملکرد آنها، آزمایشات دقیقی انجام می‌دهند. همین تعهد به تحقیق و توسعه، باعث شده تا ما بتوانیم مواد جدید با قابلیت‌های فوق‌العاده را شناسایی نموده و امکان دسترسی به آخرین پیشرفت‌ها را به مشتریان خود بدهیم. در واقع ما با نگاهی جهانی، به شکل‌دهی آینده صنایع رنگ و رزین و جوهر و چسب می‌اندیشیم.