صادرات ماران تجارت اشن

صادرات

در اقتصاد جهانی شده امروز، صادرات و واردات کالا نقش تعیین‌کننده‌ای در رشد و توسعه کشورها دارد. یکی از صنایعی که در تجارت بین‌المللی اهمیت زیادی پیدا کرده، صنایع شیمیایی است. صادرات مواد شیمیایی، فرصتی تجاری است که می‌تواند به شکوفایی اقتصادی یک کشور کمک نماید. از این رو شرکت ماران تجارت، طیف وسیعی از خدمات را برای تسهیل صادرات مواد اولیه شیمیایی ارائه می‌دهد. ما در ماران تجارت، با تیمی‌ از متخصصان و رویکردی مشتری‌مدار، خود را متعهد به ارائه خدمات باکیفیت و تضمین رضایت مشتری می‌دانیم.

خدمات صادرات در ماران تجارت

شرکت ماران تجارت از سال 1399 به صادرات محصولات باکیفیت ایرانی و قابل رقابت با همتایان خارجی پرداخته است. تمرکز ما بر بازارهای آسیایی و غرب آفریقا با هدف بهبود جایگاه محصولات داخلی در بازارهای جهانی و ایجاد درآمد ارزی برای تامین نیازهای وارداتی کشور بوده است. خوشبختانه در صادراتِ طیف وسیعی از محصولات از جمله فرش و مبلمان و سایر اقلام دکوراسیون ، مواد شیمیایی نظیر کاستیک سودا، نشادر و اوره فرمالدیید و مواد معدنی نظیر فرو سیلیس و چدن موفق بوده‌ایم.

با تکیه بر موفقیت خود در این بخش‌ها، طیف خدمات خود را به صادرات حلال‌های پتروشیمی، صادرات رنگ ساختمانی و صنعتی و همینطور صادرات انواع چسب، گسترش داده‌ایم. این تنوع، به ما اجازه می‌دهد تا در بازه وسیع‌تری، پاسخگوی نیازهای مشتری بوده و از فرصت‌های جدید برای رشد بهره ببریم.

ما با بهره بردن از تیمی‌ از متخصصین فارغ‌التحصیلِ بهترین دانشگاه‌های کشور، همچنین دفتر نمایندگی فعال خود در ترکیه و شرکای تجاری خود در چین، امارات متحده عربی و آلمان، همچنان به کاوش در بازارهای جدید پرداخته و به گسترش شبکه کاری خود ادامه می‌دهیم.

ما در ماران تجارت مفتخریم که در ارائه محصولات ایرانی به عرصه جهانی سهیم بوده و متعهد به پاسخگویی به تقاضاهای بازارهای بین المللی و در عین حال یاری‌رسانِ تامین نیازهای وارداتی کشورمان باشیم. تیم متخصص و باتجربه ما، آماده ارائه مشاوره‌های ارزشمند و کمک به صادرات کالا در صنایع مختلف است.