تیم ماران تجارت

ما جمعی از فارغ‌التحصیلان رشته رنگ و پلیمر دانشگاه صنعتی امیرکبیر، از سال 1390 با هدف بکارگیری دانش فنی روز، جهت ارتقا سطح کیفی مواد اولیه مورد نیاز صنایع تولیدی رنگ، رزین، چسب و جوهر، وارد میدان عمل در این حیطه شدیم. ما با داشتن دفتر نمایندگی فعال در ترکیه و ارتباط با شرکای تجاری در چین، امارات متحده عربی و آلمان، اقدام به برقراری ارتباط با شرکت‌های معتبر تولیدکننده مواد اولیه در آسیا و اروپا کرده و اکنون در حال توسعه سبد کالای خود و ارائه راهکارهای مناسب جهت رفع نیازهای مختلف مشتریان هستیم.

همچنین تجربه ما در جهت‌یابی از میان پیچیدگی‌های کسب‌وکار در ایران که با تحریم‌ها و نیاز همیشگی به انطباق با قوانین جدید و تعرفه‌های گمرکی همراه است، باعث شده که تیم ما آگاه و قادر به مدیریت موقعیت‌های گوناگون بوده و بتواند استراتژی‌های نوآورانه‌ای را در پاسخ به سناریوهای مختلف طراحی کند.

تیم ما در ماران تجارت، متشکل از افراد باانگیزه و بااستعدادی است که مشتاق کار خود بوده و به ارائه نتایج استثنایی، اعتقاد دارند. همچنین ما تاکید زیادی بر نوآوری و به روز ماندن با روندهای صنعت جهانی داشته و نیاز بازار به معرفی مواد جدید با عملکردهای بهبودیافته را تشخیص می‌دهیم. ما در ماران تجارت برای رسیدن به هدف فوق، بر روی تخصص، سرمایه‌گذاری نموده و همچنین با کارشناسان صنعت مربوطه، جهت واردات مواد جدید همکاری داریم.

برای تحقق این امر، تیم ما از تخصص خود، در پشتیبانی فروش، تحقیق و توسعه و تأمین و منبع‌یابی استفاده می‌کند. این رویکرد چندرشته‌ای، ما را قادر ساخته تا راه‌حل‌های جامعی را به مشتریان خود ارائه داده و موقعیت خود را در واردات و صادرات مواد شیمیایی حفظ کنیم.

مدیریت

ریحانه ذوالفقاری

موسس و مدیرعامل

تیم توسعه بازار

یاسمین خنجری

مدیر توسعه بازار

 

علی الماس گنج

تحقیق و توسعه

تیم بازرگانی و لجستیک

 

حدیثه میرزازاده

مدیر بازرگانی

 

مهشید قراگوزلو

کارشناس بازرگانی و لجستیک

 

وحیده رضایی

کارشناس بازرگانی

تیم فروش و مارکتینگ

نبیل اشرف سیسانی

مدیر فروش و مارکتینگ

امین معتمدی

کارشناس فروش – صنعت رنگ و پوشش

 

 

 

 

 

 

 

کیانا دخانی

کارشناس فروش – صنعت رزین و چسب

 

صدف عموهاشم

کارمند فروش

تیم مالی و حسابداری

حامد رحیم‌زاده

مدیر مالی

 

 

 

 

 

 

 

آتنا غلامی

مدیر حسابداری

 

زهرا علیخانی

کارشناس ارشد حسابداری و مالی

 

آیدا برادران

کارشناس حسابداری و مالی

تیم هماهنگی

مهدی محمدنژاد

مسوول هماهنگی

ما با داشتن شبکه‌ای قوی و قابل اعتماد از شرکای معتبر در سایر کشورها، منبعی مطمئن برای تامین مواد اولیه با کیفیت بالا هستیم. علاوه بر واردات مواد شیمیایی از اروپا و آسیا، ما با داشتن دفتر نمایندگی فعال در ترکیه و ارتباط با شرکای تجاری در چین، امارات متحده عربی و آلمان، امکان ارائه خدمات بازرگانی به مشتریان خود را داریم.

تاریخچه ماران تجارت

ایجاد تحول و تنوع دسترسی به مواد اولیه صنایع شیمیایی کشور با تعهد به ارزش‌ها

اصالت و شفافیت

ما تلاش می‌کنیم اصالت، شفافیت و پایبندی به تعهدات در تمامی موازین کاری‌مان به عنوان اصلیهمیشگی حفظ شود. ما در برابر مشتریان‌مان، مسئولیت‌پذیر، پاسخگو و صادقیم.می‌کوشیم در تجارت،در جایگاه مشاوری قابل اعتمادو بی‌طرف در کنار مشتریان خود بایستیم.

دانش

ما متعهدیم به جذب و حفظ نییروی متخصص، تحصیلکرده،حرفه‌ای و مجهز به دانش روز. در این راستا زمان و منابع مالی ویژه برای آموزشاعضای بااستعداد خود صرف می‌کنیم.

مشتری‌مداری

ما بر تعامل با مشتری و ساخت رابطه کاری بلندمدت تمرکز داریم.

نوآوری، خلاقیت و تغییر

ما چابک و پویا هستیم. نوآوری ابزار اصلی پیشبرد اهداف‌مان است.

کار گروهی

ما به تعامل سازنده افراد با یکدیگر، با رویکرد ایجاد روابط برد-برد معتقدیم.

یادگیری سازمانی

ما متعهدیم به بهبود و اصلاح در سطوح مختلف سازمان از طریق ایجاد تحول فکری-ذهنی و فرآیندی به نحوی که همه کارکنان یاد بگیرند و یاد بدهند.

نتیجه‌گرایی

ما متعهد به ارائه راهکارهای عملیاتی با هدف دستیابی به کیفیت بالاتر با رویکرد نتیجه‌محور هستیم.