واردات مواد شیمیایی از آلمان

واردات مواد شیمیایی از آلمان

آلمان که یکی از قدرت‌های اقتصادی دنیا به حساب می‌آید، از صنایع تخصصی متعلق به گستره وسیع و بسیار پیشرفته برخوردار می‌باشد. این کشور به‌عنوان یکی از کشورهای برجسته قاره اروپا با کشور ما در رابطه اقتصادی مناسبی است و هرساله به میزان بالایی از محصولات مواد اولیه شیمیایی و همچنین ماشین‌آلات چرا و به کشور ما وارد می‌کند. می‌توان گفت که بخش عمده‌ای از صنایع کشور ایران و به واردات مواد شیمیایی از آلمان بستگی خواهد داشت و مجموعه‌های متعددی در سراسر کشور در این زمینه به فعالیت می‌پردازند  که می‌توانند واردات مواد اولیه شیمیایی از آلمان  را به مناسب‌ترین شکل ممکن برای تولیدکنندگان انجام دهند.

وارد کننده مواد اولیه شیمیایی از آلمان

ماران تجارت به‌ عنوان یکی از شرکت‌های تجاری بسیاری با سابقه سالیان زیادی است که از این کشور واردات مواد شیمیایی می‌پردازد و توانسته محصولاتی را نظیر مواد اولیه چسب ، رنگ سازی، مونومر، پلی‌ وینیل الکل، رزین و … را برای تولیدکنندگان تأمین کند. چنانچه شما نیز برای و تولید محصولات خود به مواد اولیه شیمیایی باکیفیت احتیاج دارید، ماران تجارت می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

 واردات مواد شیمیایی از آلمان به ایران

کشور ما با توجه به این‌که از ذخایر بسیار گسترده انرژی و معادن دنیا برخوردار است. همچنین در اولین رتبه از لحاظ دارا بودن منابع غنی نفت و گاز بهره‌مند می‌باشد، یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان مواد شیمیایی محسوب می‌شود. اما اکثر محصولات شیمیایی تولید در کشور ما و جزو کالاهای ساده هستند و برای ارتقای آن‌ها باید حتماً از واردات مواد شیمیایی از آلمان بهره برد. کشور آلمان به دلیل داشتن صنعت قدرتمند یکی از تولیدکننده گان بزرگ در سطح جهانی بود که از استانداردهای پیشرفته و عالی برای صادرات و یا واردات مواد اولیه شیمیایی استفاده می‌کنند.

کاربرد مواد شیمیایی وارداتی از آلمان

آلمان محصولات شیمیایی را در طیف بسیار متنوعی به کشور ما وارد می‌کند که از جمله کاربردهای مهم آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • واردات مواد شیمیایی برای تولید محصولات صنعتی
 • مواد شیمیایی جهت تولید محصولات لاستیکی
 • ابرای تولید انواع دارو و محصولات تخصصی
 • مواد شیمیایی از آلمان برای صنایع غذایی
 • مواد اولیه شیمیایی برای تصفیه آب
 • واردات برای کشاورزی و آزمایشگاهی

چنانچه به‌دنبال مواد شیمیایی تخصصی با بهترین کیفیت ممکن هستید، محصولات شیمیایی از کشور آلمان به ایران جزو انتخاب‌های هوشمندانه و مناسب خواهد بود. مارن تجارت می‌تواند و متنوع‌ترین مواد شیمیایی را از آلمان به ایران  وارد کند. جهت بهره‌مندی از بهترین مواد اولیه شیمیایی برای تولیدات خود می‌توانید به مجموعه ما اعتماد کنید.

واردات مواد شیمیایی از آلمان

شرایط لازم برای واردات مواد شیمیایی از کشور آلمان به ایران

لازم است بدانید که واردات مواد شیمیایی از آلمان به کشور به شرایط خاصی نیاز دارد که عبارت‌اند از:

 • داشتن کارت بازرگانی معتبر برای واردات کالاهای مختلف
 •  داشتن اطلاعات کافی و همچنین تخصص در حوزه مواد شیمیایی
 • اخذ پیش فاکتور یا پروفرما و همچنین ثبت سفارش در سازمان توسعه تجارت
 • سفر به کشور آلمان و خرید محصولات شیمیایی به‌ همراه بیمه
 • پرداخت تعرفه‌های گمرکی و ترخیص از گمرک به انبار

نکته‌ای که در زمینه واردات مواد شیمیایی از کشور آلمان وجود دارد،  داشتن اطلاعات کافی از استانداردهای واردات برای محصولات مختلف است. شما می‌توانید به این منظور به کتاب‌های مربوط به صادرات و واردات و مراجعه کنید.

اهمیت واردات مواد شیمیایی آلمان

شاید برای شما این حس به این سوال پیش بیاید که چرا مواد اولیه شیمیایی و حتماً بایستی از کشور آلمان باشد؟ از جمله دلایل اصلی برای این اقدام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آلمان جزو بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات شیمیایی در سطح جهان است.
 • همه محصولات شیمیایی تخصصی صنعت مورد نیاز صنعت کشور، در آلمان با بالاترین کیفیت ممکن تولید و سپس صادر می‌شوند.
 • کیفیت کالاهای این کشور از نظر جهانی کاملاً قابل تأیید بوده و دارای شهرت بسیار زیادی می‌باشد.

جمع‌بندی

به دلیل این‌که آلمان جزو قدرت‌های اقتصادی دنیا است و همچنین روابط مناسبی با کشور ما دارد، هرساله محصولات شیمیایی مختلفی از این کشور به کشور ما وارد می‌شوند. می‌توان گفت که واردات مواد اولیه شیمیایی از این کشور به کشور ما به‌ طور مستقیم روی اقتصاد و همچنین تولیدات صنایع گوناگون تاثیر دارد.  مجموعه ماران تجارت می‌تواند به شما کمک کند تا با پرداخت کمترین هزینه بهترین مواد اولیه را برای تولیدات خود تأمین کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.