مونومر اکریلیک

فروش مونومر آکریلیک

می‌توان گفت که فروش مونومر اکریلیک به ‌عنوان یک ماده شیمیایی مهم برای صنایع مختلف، از اهمیت بسزایی برخوردار است. ما در این مطلب قصد داریم تا به‌ طور کامل به بررسی مو نومرهای آکریلیک پرداخته و شما را با ویژگی‌های عمر این ماده آشنا کنیم.

اکریلیک یک ماده آلی بود و یکی از ساده‌ترین انواع کربوکسیلیک است. این ماده و یکی از گروه‌های وینیلی و وابسته به کربوکسیلیک اسید می‌باشد و می‌توان از آن برای تولید بخش عمده‌ای از مواد شیمیایی همانند استر ها استفاده کرد این ماده شیمیایی در صنعت پوشک، تصفیه آب و منسوجات نیز به ‌وفور استفاده می‌گردد.

نحوه سنتز مونومر اکریلیک

بهتر است پیش‌از بحث در مورد فروش مونومر اکریلیک توضیحاتی را درمورد سنتز و ساخت آن ارائه دهیم. اکریلیک از راه‌های مختلفی می‌تواند به تولید برسد که هر کدام ویژگی‌های مختص به خود را دارند. به دلیل استفاده‌های صنعتی گسترده‌ای از این ماده روش‌های متعددی برای تولید آن و به میان آمده ‌است. امروزه اکثر این روش‌ها به دلیل آسیب زیست ‌محیطی  یا اقتصادی، دیگر مناسب نیستند. یکی از نخستین راه تولید مونومر اکریلیک روش هیدرو کربن هیدروکربونیلاسیون بوده که به واسطه رپه استفاده ‌شده است.

به ‌منظور انجام این واکنش شیمیایی به ۳ ماده استیلن ، مونوکسید و نیکل احتیاج است. این واکنش شیمیایی در مقایسه با اکسیداسیون و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد اما هزینه زیادی دارد. تولید آکریلیک اسید از هیدرولیز نیز ازجمله دیگر روش‌های تولید این محصول است. اما در حال ‌حاضر این روش به ‌علت تولید ترکیبات حاوی آمونیوم و تخریب محیط‌ زیست دیگر کاربرد ندارد.

ویژگی منومر آکریلیک

وجود ویژگی‌های متعددی در این ماده سبب شده تا خری دو فروش منومر اکریلیک توسط شرکت‌های تجاری به‌ وفور صورت گیرد. اکریلیک یک مایع شفاف بود که می‌توان با کاهش دمای آن به شکل جامد از آن استفاده کرد. این ماده بوی نامطبوعی داشته و طعم آن ترش است. بخار منومر آکریلیک از هوا بسیار سنگین‌تر بوده و ممکن است که به یکی از مواد منفجره تبدیل گردد. این ماده به ‌آسانی در آب حل خواهد شد و می‌توان آن را به مقدار بسیار کمی به شکل طبیعی در جلبک‌ها نیز پیدا کرد.

مونومر زمانی ‌که در مجاورت فلزات و منسوجات قرار بگیرد، باعث شده تا آن‌ها دچار خوردگی شوند. قرارگیری این ماده در مدت زمان طولانی در حرارت و گرما سبب فرایند پلیمریزاسیون می‌شود. پلیمریزاسیون مونومر اکریلیک در محیط‌های بسته و سبب رخ دادن انفجار خواهد شد.

موارد اهمیت فروش مونومر آکریلیک

اکریلیک به شکل سنتی و برای تولید ماده‌های آکریلیک استری نظیر متیل اکریلات، اتیل اکریلات و.. استفاده می شدو در چند سال اخیر این مواد برای تولید رزین نیز قابل ‌استفاده بودند اما بنا بر دلایل زیست ‌محیطی دیگر استفاده از آن‌ها رایج نیست. در حال حاضر نیز اکتور های پایه آب برای تولید برخی از وسایل تزیینی پوشش‌های صنعتی و تولید چسب استفاده می‌شوند.

خرید مونومر اکریلیک

شاید این موضوع را ندانید اما مونومر اکریلیک برای تولید مواد آرایشی نیز به‌ ویژه لاک ناخن کاربرد دارد. خرید منومر آکریلیک و همون‌طور که می‌دانید تأمین مواد اولیه شیمیایی برای تولید طیف گسترده‌ای از محصولات اهمیت بسزایی دارد. فروش مونومر اکریلیک نیز برای تولید کنندگان بسیار مهم بوده چرا که این ماده ویژگی‌هایی دارد که می‌توان برای محصولات گوناگونی از آن استفاده نمود. به ‌منظور واردات مواد اولیه شیمیایی شرکت ماران تجارت می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. در حقیقت شما می‌توانید هر نوع مواد شیمیایی را که برای تولیدات خود نیاز دارید از مجموعه ما با سطح کیفی بالا بخواهید. خوشبختانه ماران تجارت سالیان زیادی در این زمینه سابقه داشته و می‌تواند در کمترین زمان ممکن تمامی مواد اولیه شیمیایی را از کشورهای همسایه به دست شما برساند. همچنین منزل ماران تجارت درصدد این است تا با در نظر گرفتن غیر حداقل قیمت‌ها رضایت مشتریان عزیز را به خود جلب کند.

قیمت مونومر آکریلیک

اما شما می‌توانید به‌ منظور کسب اطلاعات بیشتر درمورد قیمت این محصول و فروش مونومر اکریلیک با شماره‌های درج شده در سایت شما تماس گرفته و به ‌طور کامل در مورد قیمت انواع محصولات شیمیایی مطلع شوید. مجموعه ما علاوه‌بر تأمین این ماده به واردات رزین ، مواد اولیه رنگ‌ سازی ، پلی‌وینیل الکل و….نیز می‌پردازد.